0
Zaloguj się
Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? zarejestruj się »

Mieszkania
Cała Polska

Dodaj ogłoszenie Za darmo i bez rejestracji!

Mieszkania

O nas

Jako biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomości posiadamy licencję, której zdobycie jest efektem studiów, a co za tym idzie głębokiej znajomości tematu. Ponadto posiadam wymagane uprawnienia do wykonywania i wystawiania certyfikatów energetycznych. Wszystkie działania naszego biura są bezpieczne dla klienta, co zapewnia ubezpieczenie OC.

Naszą dewizą jest rzetelna i fachowa obsługa transakcji sprzedaży, kupna, wynajmu i najmu w obrocie nieruchomościami.

Nie pobieramy opłat za przyjęcie zlecenia i pokazanie nieruchomości. Na nasz koszt jest tworzona oferta fotograficzna i opisowa, a następnie eksponowana w kilkudziesięciu portalach internetowych. Sprawdzamy i regulujemy stan prawny nieruchomości. Pomagamy skompletować niezbędne przy zakładaniu ksiąg wieczystych dokumenty. Wykonujemy certyfikaty energetyczne. Zapewniamy obsługę notarialną, pełną finalizację umowy sprzedaży, czy wynajmu. Pomagamy również w uruchomieniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapewniamy więc pełną i fachową obsługę. Świadczymy usługi w taki sposób i z taką jakością, jakiej sami chcielibyśmy doświadczać w swoim życiu.

Chcą Państwo sprzedać, wynająć lub kupić nieruchomość proszę skontaktujcie się z nami.

Zamknij okno

Solarz Nieruchomości Alina Krajecka-Solarz
Solarz Nieruchomości Alina Krajecka-Solarz

Al. Zwycięstwa 3 pok. 48 VIIp
41-200 Sosnowiec

O nas

SOLARZ NIERUCHOMOŚCI to rodzinna firma, której zadaniem jest pomóc Państwu znaleźć wymarzone miejsce dla siebie.
Jesteśmy młodą firmą, ale z wieloletnim moim osobistym doświadczeniem w branży. Przedstawiamy się swoim rodzinnym nazwiskiem, by nie być anonimowym, by pokazać, że nasze intencje, nasza działalność jest uczciwa. Pragniemy powrotu do starych zasad prowadzenia interesów, gdzie nie pieniądz jest na pierwszym miejscu, ale właśnie zasady, transparentność i uczciwość.

więcej »
  • Solarz Nieruchomości Alina Krajecka-Solarz (109)
Filtrowanie
Pokaż tylko
Sortuj wg:
Ogłoszenia: 1-30
ogłoszeń: 30 | 60
Kategorie
Lokalizacje

Mieszkaniami nazywa się nieruchomości wybudowane lub przebudowane tak, aby mogły służyć do celów mieszkaniowych. Tworzą je zespoły pomieszczeń wydzielone trwałymi przegrodami budowlanymi. Co istotne, każde z mieszkań musi mieć niezależne wejście z klatki schodowej, ulicy lub ogrodu.

Z uwagi na ilość izb, wyróżnić można kawalerki, mieszkania dwu-, trzypokojowe i większe. Oprócz nich wydzielone są pomieszczenia pomocnicze: przedpokój, łazienka, toaleta, spiżarnia, garderoba, schowki i inne pomieszczenia znajdujące się w ich obrębie.

Wśród mieszkań wyróżnić można różne formy budownictwa. Każdy z nich ma inny rodzaj własności. Przede wszystkim są to mieszkania przeznaczone na sprzedaż i wynajem, budowane w celach osiągnięcia zysków przez inwestorów. Tego typu lokale oferowane są na rynku pierwotnym nieruchomości.

Wyróżnić można również mieszkania spółdzielcze, które oddawane do użytku przez spółdzielnie mieszkaniowe, a przeznaczane dla członków do nich należących. Można mieć różnego rodzaju prawa do tego typu nieruchomości.

Ponadto wśród mieszkań znajdują się lokale komunalne, które budowane są za pieniądze z budżetu gminy. W dużej mierze są socjalne i interwencyjne, jednak część z nich jest z możliwością wykupu.

Oprócz nich wspomnieć warto o tzw. mieszkaniach społeczno-czynszowych, które budowane są przez towarzystwo budownictwa społecznego przy wsparciu Krajowego Funduszu Mieszkaniowego.

Mieszkania na sprzedaż dostępne są zarówno od osób prywatnych, jak i firm. W obrocie nimi bardzo często uczestniczą pośrednicy. Mieszkania mogą być z tzw. rynku pierwotnego, gdy są nowo wybudowane. Oferują je deweloperzy. Z kolei mieszkaniami z rynku wtórnego sprzedają zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa.

Copyright © 2011-2018 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Polityka cookies.

Przewiń do góry